All for Joomla All for Webmasters

Контакт : +389 70 733 275 | +389 78 350 597 | +389 02 2522 819

Краток Историјат

 

 

 

Нашата компанија со повеќе годишно искуство и благодарение на нашите многу задоволни клиенти прерасна во една од најголемиот производител на Евро куки и приколки. Во нашето долго годишно искуство се изработени повеќе од 1000 модели на евро куки за возила и комбиња.

Нашата компанија е единствена во Македонија која произведува приколки за сите видови намени (лесни товарни приколки О1 категорија со носливост од 400 до 750кг. и О2 категорија со носивост од 750 до 3500кг.  

 

title_669db599d068b11976881321721611673

Евротеопет

title_669db599d069e4684107031721611673

приколки - Евротеопет

title_669db599d06ab12277324961721611673

приколки

Контакт информации

Евро Тео Пет,

Адреса: ул. Палмиро Толјати 97, Ченто Скопје, Македонија

+389 70 733 275 |+389 78 350 597

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Работно време

Понеделник - Петок 8 - 16h

Сабота 10h - 15.30h

Недела нарачки по е-маил

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…